Any Video Converter Ultimate

6.2.3
oy
0

Eksiksiz bir video dönüştürücü

7.2k

Bu uygulamayı oyla

Any Video Converter Ultimate sabit disk sürücüsü üzerindeki herhangi bir videoyu başka bir cihazda oynatılabilecek bir formata dönüştürmenize izin veren bir programdır (genellikle MP4 ya da WMV). Yapmanız gereken tek şey videolarınızı izlemek için kullanmak istediğiniz cihazları seçmek. Program otomatik olarak doğru formatı belirler ve geri kalanı halleder. Bu kadar basit.

İstediğiniz sonuç formatını seçtiğinizde, video ayarlamalarının geri kalanını yapılandırabilirsiniz. Resim karesi hızını, video bit hızını, ses bileşenini ya da çözünürlüğü bile değiştirebilirsiniz. İsterseniz de olduğu gibi bırakabilirsiniz.

Any Video Converter Ultimate uygulamasının deneme versiyonu çok küçük bir farkla ücretli versiyonu ile aynı özellikleri kullanmanıza izin verir: dönüştürdüğünüz videolar 3 dakikadan daha fazla sürmez. Bunun dışında programın tüm özelliklerini bulabilirsiniz.

Any Video Converter Ultimate; sabit sürücünüz üzerinde kayıtlı olan herhangi bir videoyu Android, iOS, Sony vb üzerinde oynatılabilecek bir formata dönüştürmenize izin veren kapsamlı bir video dönüştürme programıdır.
Uptodown X